korp! Vironia

Sport korp! Vironias

Korp! Vironia Kümnevõistlus

Vironia igasuviseseks traditsiooniks on kujunenud kümnevõistlus. Tavalisest kümnevõistlusest erineme vaid selle poolest, et teeme kõik kümme ala läbi ühe päevaga. Kui esimestel aastatel käidi lihtsalt proovimas, mis ala see kümnevõistlus on, siis nüüd tullakse juba võistlema. 


Korvpall

Võistlusi korvpallis on nii kodumaiseid kui rahvusvahelisi. Juba aastaid on Eesti korp!korp! mänginud korp! Vironia karikale.

Viimasel kolmikturniiril Läti korp!korp! Selonija, Talavia ja Vironia vahel tuli nappi Selonija paremust tunnistada. Järgmisel kevadel on eesmärk karikas koju jätta.


Militaarpäevad

Militaarpäevade raames on kogutud hulgaliselt teadmisi sõjandusest. Teabepäevalt saadud teoreetilisi teadmisi on rakendatud õppustel. Harjutatud on laskmist, varjatud liikumist, luuramist jne. On pandud end proovile ekstreemsetes tingimustes - väikese öökülmaga prooviti väliööbimist ja algteadmisi omandati mägironimises.


Orienteerumine

Orienteerumis-sport on kujunenud vaat et viroonlaste leivanumbriks. Seetõttu oleks narr sellele pühendada üksnes paar-kolm lauset, vaid ettevõtmine  väärib iseseisvat alalehte. Tutvu akadeemilise orienteerumise traditsioonidega SIIN.