korp! Vironia

Sajandi kümnevõistlus

19/08/2011
subscriba pro 2011/I

21. augustil toimub Türi staadionil järjekordne korporatsioon Vironia kümnevõistlus, kus sel korral lisaks tavapärasele kahurväele asuvad võistlustulle ka vil! Tex Vertmann ja vil! Mait Ots. Kas juba seekord suudavad nooremad semestrid vil! Pajuri rekorditele tuule alla teha?

Käesoleval pühapäeval (21.08) toimuvad Türi staadionil taas kord korporatsioon Vironia legendiks muutunud kümnevõistlus, kus võistlustulle parima atleedi tiitli eest asuvad nii noored ja sitked rebased kui ka vanad ja väetid vilistlased. Allahindlusi ei tehta! Võitu ei kingita!

Tänaseks on esimeste Vironia kümnevõistluste tulemused muutunud üheks peatükiks kolletunud ajalooraamatute lehtedel. Toona ka Erki Noolt jahmatanud numbrid on korduvalt ületatud. Kuluaarides sosistatakse, et vil! Pajur kavatseb pühapäeva õhtul koju minna ei vähema kui kümne tuhande punktiga!

Vilistlaste potentsiaalselt hiilgavatele sooritustele plaanivad halastamatut konkurentsi pakkuda värskelt kehalise tunnist hinnetega 5 ja 5+ ülikooli siirdunud rebased. 

Citius! Altius! Fortius!